قرعه نمايندگان ايران در رقابتهاي کشتي آزاد کمتر از 23 سال جهان
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۲۲۹۸۴۷
خبرگزاری آریا- مراسم قرعه کشی اوزان دهگانه رقابتهای کشتی آزاد کمتر از 23 سال (امید) جهان عصر دیروز در محل برگزاری مسابقات برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، رقابتهای کشتی آزاد کمتر از 23 سال جهان از ظهر امروز و به مدت 3 روز در شهر پونت ودرا اسپانیا برگزار میشود.
نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
وزن 57 کیلوگرم
احمد محمدنژاد جوان در دور نخست به مصاف مانوئل خاندزرتسیان از ارمنستان میرود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف هورست لهر از آلمان میرود.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
وزن 61 کیلوگرم
آرمین حبیب زاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با آسیل آیتاکین از قزاقستان مبارزه میکند.
وزن 65 کیلوگرم
کیان محمودجانلو در مبارزه نخست به مصاف حمزه آلاجا از ترکیه میرود و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور دوم به مصاف سعید حسینی از فنلاند میرود.
وزن 70 کیلوگرم
امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف سیرباز تالگات از قزاقستان میرود.
وزن 74 کیلوگرم
محمدحسین فیروزپور در دور نخست به مصاف آتامیرات چارلیف از ترکمنستان میرود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با عصمت جیتفجی از ترکیه مبارزه میکند.
وزن 86 کیلوگرم
سجاد غلامی در دور اول با ترنت هیدلای از آمریکا مبارزه میکند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف نورتیلیک کاریپبایف از قرقیزستان میرود.
وزن 92 کیلوگرم
امیرحسین فیروزپور در دور اول با رضابک آیتموخان از قزاقستان کشتی میگیرد و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با ادلان ویسخانوف از فرانسه مصاف میدهد.
وزن 97 کیلوگرم
امیرعلی آذرپیرا در دور نخست به مصاف سووا از اوکراین میرود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور دوم با برنده کشتی میان ریچارد وق از مجارستان و رادو لفتر از مولداوی مبارزه میکند.
وزن 125 کیلوگرم
امیررضا معصومی در دور اول با آدیل میسیرجی از ترکیه پیکار میکند و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف جونووان اسمیت از پورتوریکو و میلان کورسوگ از مجارستان میرود.
برنامه مسابقات نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
جمعه 29 مهرماه:
ساعت 10:30 تا 15:30: مسابقات اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت 16:45 تا 17:45: مسابقات نیمه نهایی اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد
شنبه 30 مهرماه:
ساعت 10:30 تا 15:30: مسابقات اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد و شانس مجدد پنج وزن اول
ساعت 16:45 تا 17:45: مسابقات نیمه نهایی 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت 18 تا 20:30: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد
یکشنبه اول آبان ماه:
ساعت 16 تا 17:45: مسابقات شانس مجدد پنج وزن دوم
ساعت 18 تا 20:30: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد
اختلاف ساعت ایران با اسپانیا 90 دقیقه است به طوری که ساعت 10:30 به وقت اسپانیا ساعت 12 به وقت ایران است.
منبع: خبرگزاری آریا
کلیدواژه: کشتی آزاد رود و در صورت پیروزی دور دوم به مصاف کیلوگرم کشتی آزاد حریف در دور دور دوم نخست به مصاف دور اول
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.aryanews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری آریا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۲۲۹۸۴۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
حذف پنج نماینده دیگر ایران در بوکس آسیا
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، رقابتهای قهرمانی جوانان و امید آسیا از روز شنبه (هشتم اردیبهشت) آغاز شده و تا هجدهم همین ماه ادامه خواهد داشت. تیمهای جوانان و امید ایران در مجموع با ۱۸ بوکسور راهی قزاقستان شدهاند.
در ادامه مسابقات روز چهارشنبه پنج بوکسور جوان ایران به مصاف رقبای خود رفتند که نتایج زیر به دست آمد:
در وزن ۵۱ کیلوگرم، مهدی کاظمی که طی دو روز اخیر با بیماری سرماخوردگی دست و پنجه نرم میکرد، برابر ظفربیک کمیلاوف از قرقیزستان قرار گرفت و در مبارزهای نزدیک، مغلوب شد.
در وزن ۵۷ کیلوگرم، رضا فضلی که پیش از این نماینده امارات را شکست داده با قیس عشیش اردنی روبهرو شد و شکست خورد.
در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم، سیدعلی اکبرمیراحمدی با سینگ یاشیواردان هندی مصاف داد و از دور رقابتها کنار رفت.
در وزن ۸۰ کیلوگرم، سام استکی با مهرالدینوف ازبکستانی مبارزه کرد و با قبول شکست از گردونه رقابتها حذف شد.
در وزن ۹۲ کیلوگرم، عباس گرشاسبی با آریان از هند جدال کرد و نتوانست بر حریف غلبه کند و از دور مسابقات کنار رفت.
همچنین پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت، سه نماینده ایران در رده سنی امید به مصاف حریفان خود میروند.
در وزن ۵۷ کیلوگرم، نیما بیاتی که پیش از این نماینده فیلیپین را شکست داده است با گانبولد از مغلوستان مبارزه میکند.
در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم، امیرحسین پیشرو که حریفی از سریلانکا را برده است با مادامینوف ازبکستانی روبهرو میشود.
در وزن ۷۱ کیلوگرم، عیسی فردین که ابتدا نماینده عرق را از پیشرو برداشته با آکالیکوف قزاق مبارزه دارد.